inceleme
Trend

Painter 2020: Her dijital sanatçının sahip olması gereken bir araç olabilir

Gerçekten otantik bir resim deneyimi sunan yaratıcı bir yazılım mı istiyorsunuz? Painter 2020 den başkasını aramanıza gerek kalmadı.

Sanatçılar tarafından oluşturulan Corel Painter 2020 sadece tasarımınızı geliştirmek için değil, yaratıcılığınızın önünde herhangi bir engel olmadığından, emin olmak için tasarlanmıştır. Geleneksel medya yarışmaları ile tanınan Painter 2020, gerçek dünyadaki fırçaları ve boya efektlerini, dijital olarak kopyalanmasını sağlayan ve inanılmaz sonuçlar veren bir tasarım programıdır.

Yeni başlayanlar için kolay kullanılabilir araçlar ile birlikte, profesyonel sanatçılar ve fotoğrafçılar için gelişmiş özelliklere sahip olan Painter 2020, tasarımlarınızı hayata geçirmek için ihtiyacınız olan tüm araçlarla donanmış ve rekor sürede yapmanıza yardımcı olmak için güçlü teknoloji ile desteklenmiştir.

Dijital sanatçılar için özel olarak tasarlanan, Painter 2020’nin sunduğu yenilikçi özelliklere daha yakından bakalım.

Fırça Hızlandırıcı

Fırça Hızlandırıcı oldukça özeldir. Sisteminizin bireysel özelliklerini analiz ederek, yazılımı makinenizde en yüksek performansı sağlayacak şekilde yapılandırır. Çoklu GPU ve CPU seçenekleri ve geliştirmeleri, Painter’in yıldırım hızında hareket ettiği anlamına gelir; karmaşık görüntü düzenlemeleri yapan ve karmaşık dijital resimler ile uğraşan sanatçılar için mükemmeldir. Yukarıdaki videoda vurgulanan işlevler oldukça etkileyicidir; belirli fırçalar için GPU hızlandırmayı devre dışı bırakma seçeneği de vardır.

Etkileyici arayüz

Painter 2020 ‘nin arayüzü, gezinmek için son derece kolay ve kontroller artık daha rahat erişilebiliyor. Bu kolaylık ve rahatlığın sebebi ise, Painter ‘ın en popüler araçlarından bazılarına kolay ve hızlı erişim sağlayan yenilenmiş bir Property Bar ‘dan kaynaklanmaktadır (önceden yalnızca menü çubuğu aracılığıyla erişilebilirdi).

Fırça seçici, yeni fırça önizlemelerini vurgulayarak projeniz için doğru fırçayı seçmeyi kolaylaştırır ve Kütüphane içerisinde bulunan paneller daha çeşitli boyama yapmanız sağlar. Bu gelişmiş özellikler, sanat eserinizi tüm görkemiyle sergilemeye yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda çalışmanızda her zaman ihtiyaç duyduğunuz araçları da parmaklarınızın ucuna getirir.

Tamamlayıcı renkler

Painter 2020 yekadar, bir proje için doğru rengi seçmek, özellikle yeni başlayanlar için zordu. Ancak bu durum Painter 2020 den sonra değiti. Painter 2020’deki evrensel renk seçimi alanındaki gelişmeler projeniz için doğru tonu seçmeyi kolaylaştırır. Yukarıdaki videoda vurgulanan altı yeni renk armonisi, seçiminize bağlı olarak tamamlayıcı renkler sunar ve ileride kullanmak üzere renk setleri olarak kaydedilebilir.

Çok başarılı bir yazılım parçası olan Painter 2020, gerçekten otantik bir resim deneyimi sunan güçlü bir yaratıcı araçtır. Painter 2020 premium ürünü en üst düzeye çıkaran şey; abonelik modellerinin yüce bir hüküm sürdüğü bir ortamda, Painter ‘ın tüm araç takımını bir defalık makul bir ücret karşılığında satın almanızdır.

Satınalmadan önce ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.

Daha fazla oku:

Etiketler
Online Eğitime Özel Masaüstü Bilgisayar Kampanyası

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu