3D3D Tarama ve YazıcılarCAD
Trend

23 Ücretsiz 3D Model İndir

Projenize yada eğitiminize ayırdığınız zamanı, 3D model arayarak boşa geçirmemeniz için, bu mükemmel ücretsiz 3D modelleri, sizin için bir araya getirdik. Hadi 3d model indir.

3D sanatını uygulayan herkes bunun inanılmaz derecede zaman alıcı bir süreç olduğunu bilir, bu nedenle serbest texture ve ücretsiz 3D modellein hazır bulunduğu bir yardım her zaman beklerim. Son yıllarda, tam da bunu sunan çok sayıda web sitesi ortaya çıktı ve bunların çoğunu 3d model için para ödemek zorunda kalırken, çevrimiçi olarak birçok ücretsiz 3D model de indirebilirsiniz. Sadece nereye bakacağınızı bilmeniz yeterli.

Burada, ücretsiz en iyi 3d modeller için web’i araştırdık ve bir sonraki projenizde zaman kazanmanızı sağlayacak bir dizi ücretsiz 3D model bulduk. Keyfini çıkarın.

Önerilen Video: 3D Teknoloji Haberleri Kuşağı

01. Mini Cooper 3d model indir

3d model indir

Mini Cooper 3D Modelini buradan indrebilirsiniz.

Oyonale, bilgisayar grafikleri ve dijital sanat hakkında bir site ve ücretsiz 3D modelleri bünyesinde barındırmaktadır. .obj biçiminde ve .c4d biçiminde modelleri mevcuttur. Kullanılabilen dokular ve UV şablonlarını içeren bu mükemmel Mini cooper modelini indirin.

02. Wall-E Full 3D Model


3d model indir

Wall-E 3D modelini burdan indirebilirsiniz

Herkesin favori hurdalık robotunun bu titizlikle beğenilmesi Corey Drake’in işidir ve etkileyici bir iş çıkardı. Tamamen hileli ve animasyona hazır, Maya ve mental ray formatlarında geliyor ve içerdiği tüm dokular ve materyallerle UV haritalandı, bu yüzden indirir indirmez çalışmalara başlayabilmeniz çok iyi.

03. Bir Tür Örümcek

Örümcek 3D Modeli burdan indirebilirsiniz

Arachnophiles için burada. Bu ayrıntılı örümcek modeli, gerçek bir örümcek türüne dayanmamaktadır, ancak herkese korku verecek kadar iyi görünmektedir. Cinema 4D sürümü, modelin katmanları ve ortamlarıyla birlikte bulunmaktadır. Dönüştürülmüş OBJ dosyasında tüylü veya tüysüz olmak üzere iki sürümü vardır.

04. Bugatti Chiron

Bugatti Chiron 3D Modeli burdan indirebilirsiniz

Aslında bir Bugatti Chiron’a (veya ikinci el bir Veyron’a) sahip olma ihtimaliniz oldukça zayıf olabilir, ancak bu model ile hayal gücünüz ile bu güzel aracı istediğiniz gibi istediğiniz projede kullanabilirsiniz.

Kimz Auto tarafından Blender’da inşa edilen bu mükemmel rekreasyonu indirin, onu yaratın ve yanına istediğinizi ekleyin.

05. Lego Korsan

3d model indir
Bu dokuz parçalı Lego korsan modelini çalışmalarınız da kullanmak için indirin

Lego Korsan 3D Modeli burdan indirebilirsiniz

Korsanlardan bahsetmişken, neden bu havalı dokuz bölümlük Lego korsanını çalışmalarınız için indirmiyor sunuz? Satın alabileceğiniz bir dizi harika Lego modeline sahip 3dlegobricks’in çalışması, iyi bir öğretici çalışmalarında kullancağınız ücretsiz bir model.

Tüm renkleri kolayca değiştirebileceğiniz şekilde 3d modeli, .obj, .dxf ve .3ds formatlarında bulunmaktadır.

06. Tuvalet

3d model indir

Tuvalet 3D Modeli burdan indirebilirsiniz

Bu taksonomik bazların çoğunu taşıyan Tuvalet Klozet, Litvanya’dan Ieve Lickiene tarafından oluşturuldu. Banyo sahneleriniz için kullanabileceğiniz 12 model parçalı bir tuvalet. 3ds Max ve V-Ray formatlarını kapsar. Ticari olmayan kullanım için ücretsizdir.

07. Ramirez Klasik Gitar

3d model indir

Ramirez Klasik Gitar 3D Modeli burdan indirebilirsiniz

Çevrimiçi olarak herhangi bir sayıdaki ropey elektro gitar modelini bulmak yeterince kolaydır, ancak zevkleriniz Flying Vs ve knock-off Strats’a uymuyorsa, Ramirez klasik gitarına dayanan bu muhteşem akustik model, güzel tasarlanmış bir model. Obj, 3ds ve harman biçimlerini kapsar.

08. Dalek Robot

3d model indir

Dalek Robot 3D Modeli burdan indirebilirsiniz

Doctor Who Hayranları, 3ds Max ve V-Ray için yaratılan bu yüksek poli modelini, klasik modellerin yerine 2005 Dalek olduğunu kaydetti. Güzel bir bağbozumu, sanırım; 2010’un parlak renkli Yeni Paradigma modellerinden çok daha iyi ve fazlasıyla tehdit edici.

09. Erkek Mesh Modeli

3d model indir
Bu temel kafes, kendi erkek karakterlerinizi yaratmanız için harika bir başlangıç ​​noktasıdır.

Erkek Mesh 3D Modeli burdan indirebilirsiniz

İnsanlar 3d’de yeniden yaratılması en zor konulardan biridir, bu nedenle kendi erkek karakterlerinizi şekillendirmek ve tasarlamak için harika bir başlangıç ​​görevi gören bu erkek temel modeli indirebilirsiniz. Söz konusu kaynak bir .obj dosyası içerir.

10. Goldfish

3d model indir

Gold Fish 3D Modeli burdan indirebilirsiniz

Turbosquid kullanıcısı Heidycurbelo’nun bu ücretsiz akvaryum balığı modeli ile sualtı sahnelerinizi hayata geçirin. Max ve .3ds formatlarında mevcut olan bu model, tüm doku ve materyalleri içerir.

11. BB8 Starwars Robot

3d model indir

BB8 3D Modeli burdan indirebilirsiniz

Herkesin Star Wars’daki en sevdiği droid: The Force Awakens, Free3D’den ücretsiz olarak yeniden yaratıldı ve kullanıma sunuldu. Steve Lalonde’nin bu BB-8 modeli, animasyon amaçlı iki farklı şekilde donatıldı ve yüksek kaliteli dokularla tamamlandı ve .obj, .max ve .fbx formatlarında mevcut.

1 2Sonraki sayfa
Etiketler
Online Eğitime Özel Masaüstü Bilgisayar Kampanyası

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu