3DOyun Motorları

3D Sanatçılar ve Oyun Geliştiricileri İçin YouTube Kanalları

3D Modelleme yada Oyun Geliştirme ile uğraşıyorsanız Prodüksiyon sürecinde size tonlarca bilgi ve püf noktası sağlayacak 3D Sanatçılar ve Oyun geliştiricileri için YouTube ve Twitch kanalları kılavuzunu sizin için oluşturduk.

YouTube ve Twitch bazen sonsuz ansiklopediler gibidir, bu platformlarda istediğiniz veya ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. CGI dünyasıyla bir hobi olarak ilgileniyorsanız veya hayalinizdeki işin peşindeyseniz, daha fazla beceri kazanmanıza ve sanatınızın kalitesini yükseltmenize yardımcı olacak kaynakları kesinlikle bulabilirsiniz.

  • Hangi CG (Computer Graphics) Pozisyonunu Sizin İçin Uygun? Öğrenmek için CG Pozisyonları kılavuzumuza bakmayı unutmayın.

İşinizi kolaylaştırmak için, toplulukta oldukça iyi bilinen ve her tür dijital sanat eseri için kullanışlı olabilecek birkaç faydalı YouTube kanalını bir araya getirdik. Onlara bir göz atın!

Önerilen Video:

1. Travis Davids’in YouTube Kanalı

3D sanatçısı Travis Davids, 3D sanat üretimindeki çok çeşitli konuları kapsayan eğitim içeriği oluşturuyor. Ayrıntılı tutoriallar, hızlı kılavuzlar veya yazılım incelemeleri arıyor olsanız da, kesinlikle sizin için kanalında faydalı olabilecek bir içerik bulabilirsiniz.

Oyun geliştiricileri için YouTube ve Twitch kanalları

2. Michael Pavlovich’in YouTube Kanalı

Michael Pavlovich, 15 yılı aşkın süredir sektörün içinde ve CGMA‘da eğitmen olarak çalışıyor. Ayrıca, her düzeyde deneyime sahip sanatçılar için canlı yayınlar, adım adım açıklamalı araçlar ve tabii ki eğitimler yaparak uzmanlığını YouTube ve Twitch kanallarında paylaşıyor.

Oyun geliştiricileri için YouTube ve Twitch kanalları

3. 3dEx

Stilize edilmiş iş akışınız için bazı ipuçları ve püf noktaları arıyorsanız, o zaman bu kanal sizin için önemli olacaktır. En yaygın yazılımları kullanarak stilize edilmiş sahneleri, karakterleri ve sahne dekorlarını oluşturmak için bir bakış açısı gösteren bir avuç hızlı eğitimi, bu kanalda bulabilirsiniz.

Oyun geliştiricileri için YouTube ve Twitch kanalları

4. Stilize İstasyonu

Bu kaynak, birkaç videoda kaydedilmiş stilize sanatın ayrıntılı dökümlerini içerdiği için yeni başlayanlar için mükemmel bir seçim olacaktır. Kanal, tüm araç ve yazılım türlerinde kapsamlı iş akışlarının yanı sıra çarpıcı işler ve araç güncellemelerinin derlemelerini içerir.

5. Kalyson

Kalyson, Substance Designer sanat dünyasının kapılarını açar. Substance Designer‘da malzeme yaratmanın çok çeşitli teknikleri ve tutorialları vardır. Stilize, gerçekçi yaklaşımlar ve her türlü yüzey için bazı önemli üretim püf noktalarını bulabilirsiniz.

Daha fazla oku:

Etiketler
Online Eğitime Özel Masaüstü Bilgisayar Kampanyası

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu