İletişim

Dergimizin Ve Sitemizin İçeriği

3DMadMax, Türkiye nin en büyük tasarım ve sanat web sitesi olma yolunda emin adımlar ile ilerleyen bir web sitesidir ve grafik tasarım, web tasarımı, illüstrasyon, 3D, VFX ve daha birçok konuda günlük olarak ilham alınacak konuları, sektörel görüş ve profesyonel kariyer tavsiyeleri sunar.

3dmadmax

Temelinde genellikle 3 boyut özelliklerini barındıran, bilgisayar destekli tasarım, oyun programlama ve oluşturma, animasyon yapma, film efektleri ve Render konuları ile alakalı programlar hakkında bilgiler, yeni teknoloji ile birlikte sunulan çözümler, programlar hakkında ki gelişmeleri içermektedir.

En yeni tasarım projelerinin sergilenmesinin yanı sıra, sizi endüstrinin en heyecan verici yaratıcıları ve en yeni yetenekleriyle tanıştıracağız. Size tasarımdaki yeni gelişmelere ilk bakış, artı önemli projelerin ve olayların derinlemesine analizini ve tasarım dünyasının en etkili düşünce liderlerinin görüşlerini sunacağız.

3DMadMax, Türkiye de ilk olacak 3DMadMax 3D yaratıcı derginin çevrimiçi bir varlığıdır.

Misyonumuz

3DMadMax, otorite, güvenilirlik ve uzmanlık anlamına gelir. Tasarımcılar ve sanatçılar için en büyük ve en güvenilir ilham kaynağıdır.

Vizyonumuz

Gelişmekte olan toplumların bilgi seviyesine erişmek, Türkiye deki potansiyeli yüksek olan genç nesillere, yeni teknolojiler ile yaratıcı düşünerek ülke ekonomisine katma değer sağlayacak iş fırsatları yaratmak, uluslararası rekabet üstünlüğü sağlamak amacı ile yol göstermektir.

Her konuda ki istek, öneri, reklam veya destek konuları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

iletisim@3DMadMax.com

CADEM DIGITAL, sizi 3DEXPERIENCE GÜNÜ’ne davet ediyor!
Başa dön tuşu