Dijital SanatGrafik Tasarım

Corel Painter 2021 ile Yaratıcı potansiyelinizin tamamını ortaya çıkarın

Güçlü dijital sanat stüdyosu Corel Painter 2021 ile güzel ve gerçekçi sanat eserleri yaratın.

2020’nin gerçekten zor bir yıl olduğunu söylemek çok doğru olur. Ama dünyada ne olursa olsun geriye kalan tek bir şey var oda yaratıcılık. Ve şu anda daha fazla sanatçı, yaratıcı vizyonlarını hayata geçirmeye yardımcı olmak için Corel Painter 2021’in yeni özelliklerini içeren araç setine doğru yönelebilir.

Aslında bunun nedenini görmek zor değil. Dijital sanat stüdyosu Corel Painter 2021, bu yıl sanatçıların iş akışını güçlendirmeye yardımcı olan bir dizi yeni özellikle birlikte geldi. Özel Brush Accelerator girişimi, yeni Yoğun Boya uyumlu kategorinin tanıtımı ve Klon renklendirme, yaratıcıları heyecanlandıran etkileyici yeni özelliklerden sadece birkaçıdır.

Özellikle Corel Painter özel fırça teknolojisindeki son geliştirmeler, şu anda piyasada bulunan diğer dijital sanat programlarından daha iyi performans gösteriyor. Burada, Corel Painter 2021’in harika yeni özelliklerine bakan üç bölümlük bir dizinin ilkinde, sanatçı Davey Baker kendini yazılımın yeni Yoğun Boya kategorisine kaptırıyor.

Corel Painter 2021 ile Ezber bozan boyalar

Corel Painter 2021 ile Yaratıcı potansiyelinizin tamamını ortaya çıkarın
Corel Painter 2021’in yeni Yoğun Boya kategorisi, reklam öğeleri için ezber bozan bir özelliktir (Resim kaynağı: Davey Baker)

Corel Painter 2021 ile gelen yeni Yoğun Boya (Thick Paint) fırça kategorisi ve geliştirilmiş Yoğun Boya fırçaları, sanatçılar ve tasarımcılar için ezber bozan bir unsurdur. Ekranın altındaki kullanışlı bir simge ile kullanıcılar, kütüphanede hangi fırçaların kullandıkları fırça ile uyumlu olduğunu görmelerini sağlar. Painter 2021’in genel deneyimi, Brush Accelerator teknolojisi sayesinde artık çok daha hızlıdır. Yoğun Boya fırçaları daha hızlı ve daha pürüzsüzdür. 

Artık bir katmana sağ tıklama ve özelleştirilmiş bir katmanı varsayılan olarak değiştirme seçeneği de var. Bu, uyumlu olmayan bir fırça kullanırken varsayılan bir katman üzerinde boyama yapmak için kullanışlıdır. Bu, sulu boya ve sıvı mürekkep gibi diğer özel katmanlarla da yapılabilir. Özel bir katmanda uyumlu olmayan bir fırça kullanıp kullanmadığınızı yararlı bir açılır pencere size söyleyecektir.

Corel Painter’daki yoğun boya, özellikle ıslak boyanın kalınlığını ayarlamaya yardımcı olmak için, harika bir iş çıkarır. 

Corel Painter 2021’i bugün indirin

Kalın Boya kategorisini kendiniz denemek istiyorsanız, şu anda ücretsiz olarak deneyebilirsiniz! Corel Painter 2021’in 15 günlük deneme sürümünü buradan indirebilirsiniz.

Okumaya devam et:

Etiketler
CADEM DIGITAL, sizi 3DEXPERIENCE GÜNÜ’ne davet ediyor!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu