Donanıminceleme
Trend

8GB Mini PC Chuwi Herobox için Hazır Olun

Evet yanlış okumadınız! 8GB Mini PC Chuwi Herobox için hazır olun.

Chuwi Herobox mini PC nadir bir örnektir; dünyanın en ucuz ve en hızlı ince istemcisi değil, aksine, fiyatlandırmanın ve iyi bileşenlerin bir kombinasyonu, bizim görüşümüze göre, gerçekten kullanılabilir olan en ucuz mini PC.

Chuwi Herobox mini PC

Chuwi Herobox mini PC Gearbest’te 205.99 dolar. Chuwi Herobox, dünyanın en ucuz ince istemcisi değil, ancak fiyat ve performans arasındaki denge onu mükemmel bir seçim haline getiriyor. Ayrıca bu fiyat aralığında 8GB RAM, Windows 10 ve 180GB SSD’yi birleştiren başka bir cihaz bulamadık.

GBCNHBPC kupon kodu ile Gearbest’te 200 $ ‘a Herobox kesinlikle oldukça iyi fiyatlı olarak satın alınabilir.

Yanılıyor olabiliriz, ancak henüz bu fiyat aralığında 8GB RAM (çift kanal modunda!), Windows 10 ve 180GB katı hal sürücüsü (daha düşük eMMC depolama alanı değil) sunan bir cihaz keşfetmedik.

Chuwi Herobox 8GB Mini PC Özellikleri

Dört çekirdekli Intel Celeron N4100 CPU ile kuzeni Gbox’ın çok daha üstün bir versiyonudur. Şu anda daha hızlı giriş seviyesi işlemcilerden biri olan bir Core i5-5200U’ün performansını sergiliyor.

Geri kalan özellikler de bu ucuz ince bir kutu için şaşırtıcı derecede iyi. Makine, ek bir SSD, Gigabit Ethernet, 802.11ac WiFi, dört USB bağlantı noktası ve bir C tipi konektör, VGA, HDMI, bir VESA montajı ve hatta bir microSD kart yuvasına sahiptir.

8GB Mini PC İçin Hazır Olun…

Bu ürünü Çin’den alıyorsanız, Türkiye’ye, ABD’ye veya İngiltere’ye (ve potansiyel olarak daha fazlasına) ulaşmak en az bir ay sürecektir. Doğrudan veya kurye yoluyla vergi alınabilir.

Stokta ve yepyeni, eşdeğer özelliklere sahip daha ucuz bir ürün elde etmeyi başardınız mı? Bize bildirin, biz de size şapka çıkartalım.

Chuwi Herobox’un ABD, İngiltere, Avustralya ve dünya çapında düzinelerce başka bölgeye ücretsiz gönderimine dikkat edin. Sistemin fiyatı ve kuponun değeri ödeme sırasında belirlenir.

Daha fazlasını oku:

Etiketler
Online Eğitime Özel Masaüstü Bilgisayar Kampanyası

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu