DonanımHaberler

Sony’nin CES 2020’deki PS5 duyurusu

Sony’nin CES 2020’deki PS5 duyurusu, PS meraklılarını ve PS severleri hayal kırıklığına uğrattı.

PS5 logosunun neye benzediğini bilmek istemiyorsanız SONY‘nin bu açıklamasını okumak zorunda olmadığınızı belirtmek isterim.

Tabi PS5’in logosu da ayrı bir konu oldu. Play Station 4 logosunun yerine “PS4”, CES 2020 ‘de “5” rakamının eklenmiş hali gösterildi. Önemli açıklamalar bekleyen izleyiciler bununla yetinmek zorunda kaldı.

PS5 Oyun Kolu Dualsense hakkında tüm detayları öğrenmek için PS5 Oyun Kolu Dualsense’in çıkış tarihi, tasarımı ve özellikleri ile ilgili yazımıza bakabilirsiniz.

PS5’in yayınlanacağı tarihin bile söylenmemesi, yeni nesil konsol için daha fazla haber bekleyenler üzerinde hayal kırıklığı yaratacak, ancak Sony’nin basın konferansından birkaç ayrıntı elde edebildik.

Duyurunun Detayları

SONY’nin duyuru yapmak için kullanabileceği CES 2020, kesinlikle kaçırılmış bir fırsat oldu. Ancak yapılan açıklamada heyecan verici şeyler hakkında ufak ipuçları vardı.

Ryan, “Önümüzdeki aylarda PS5 hakkında paylaşılacak çok şey var. Ayrıca platformu ve oyunların geleceğini sergileyecek içerik de dahil olmak üzere daha fazla ayrıntı paylaşmayı umuyoruz. ” dedi.

Görünüşe göre, video oyunu akışı etrafında bir bomba olacak, Ryan ise konsolun “benzeri görülmemiş bir hızla benzersiz deneyimler sunabilmek” üzerine odaklanacağını ekliyor.

Bu, PS5 için oyun indirmelerinin kolaylığına işaret ediyor ancak, oyuncuların satın aldığı kampanyaları veya modları seçerek indirmesi için, Sony tarafından daha fazla değişiklik yapılmasına ihtiyaç duyulduğuna işaret ediyor.

Tüm son teknoloji haberlerini ve lansmanlarını sunmak için CES 2020’yi takip ediyoruz.

8K TV ‘lerden katlanabilir ekranlara, yeni telefonlardan dizüstü bilgisayarlara kadar her şeyin incelemesi için CES 2020 kapsamının tamamını inceleyin.

Daha fazla oku:

Etiketler
Online Eğitime Özel Masaüstü Bilgisayar Kampanyası

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu