Genel

3DMadMax Dünyasına Hoşgeldiniz!

3DMadMax Dergisi yayın hayatına başlıyor. Bu platformdan siz değerli okurlarımıza seslenmekten ve yol göstermekten grur duyuyoruz. Sizinle birlikte geleceğimizi nasıl daha iyi şekillendirebileceğimizi öğrenerek. 3D çalışmalarında nasıl başarılı olacağınızın yollarını sunmaya çalışacağız.

Dergi olarak yayın hayatında başlayacak olan 3DMadMax, web sitesine paralel olarak, dergide yer verilemeyen değerli içeriklerle birlikte siz değerli okurların kaynağı olacağına inanıyoruz. Bu yolda siz değerli okurların desteğini esirgemeyeceğinede eminiz.

3dmadmax
3DMadMax 3D Magazin Dergisi

Platformlarımızın içeriğinde 3D temelli programların incelemeleri, size yol gösterecek 3D tasarım çalışma örnekleri, oyun yapabilmeniz için oyun motorları ve modelleri hakkında bilgiler, mekanik tasarım çalışmalarınızda kullanabileceğiniz 3d mekanik tasarım programları hakkında bilgiler (örneğin CATIA, Sloidworks gibi) , film ve animasyonlar için kullanabileceğiniz alternatif program ve toollar v.b. tüm bilgileri ve kaynakları bulabilieceksiniz. Aynı zamanda bu programların desteklediği VR dünyasından da size referans olacak bilgileri paylaşıyor olacağız.

3D Teknolojiyi takip ederek siz değerli okurlarımıza en güncel gelişmeleri ilgili platformlarımız aracılığı ile siz değerli okurlarımıza aktarıyor olacağız.

Lafı fazla uzatmadan eğlenceli vakit geçirmenizi dilerim.

Rasgele Yayınlarımız:

Etiketler
Online Eğitime Özel Masaüstü Bilgisayar Kampanyası
Başa dön tuşu