Haberler
Trend

CES 2020: Dünyanın en büyük teknoloji şovundan en son haberler

Dünyanın en büyük teknoloji fuarı olan CES 2020 ‘den önemli haberleri ve son gelişmeleri sizin için bir araya getirdik.

CES 2020 şimdi tüm hızıyla devam ediyor ve yakın gelecekte evlerimize getirecek çok sayıda harika yeni teknoloji görüyoruz. Samsung’un yeni AI robotunu, LG’nin yeni ve geliştirilmiş açılabilir TV’sini, Dell’de, gelecekte dizüstü bilgisayar kullanma şeklimizi değiştirebilecek bazı ilginç yeni konseptleri gösterdi.

Las Vegas’taki CES 2020’den size en son haberleri ve şimdiye kadar gösterilen en iyi incelemeleri sunacağız.

CES 2020, 10 Ocak Cuma gününe kadar devam edecek ve mağazada büyük sürprizler yaşanacak. Bu nedenle, CES 2020 boyunca şovdaki en önemli haberler, yorumlar ve görüşler ile güncelleyeceğimiz için bu sayfaya yer işareti koyduğunuzdan emin olun.

CES 2020 Önemli haberler

Bunlar şimdiye kadar CES 2020’nin en büyük hikayeleri.

CES 2020 ne zaman?

Resmi tarihlere gidiyorsanız, CES 2020 7 Ocak Salı – 10 Ocak 2020 Cuma günleri arasındadır.

Ancak gazeteciler, 5 Ocak Pazar günü saat 12:00 ‘de başlayıp Pazartesi ve Salı günleri arasında devam eden haber konferanslarını kapsamak için birkaç gün önce Las Vegas’a gelmeye başladı.

Geleneksel olarak, gösterinin en şatafatlı zamanı, LG, Samsung ve Sony’nin etkinliklerini düzenlediği Pazartesi günü gerçekleşir.

CES ne kadar büyük ve nerede gerçekleşiyor?

CES muazzamdır ve Las Vegas Strip’in ve çevredeki sokakların büyük çoğunluğunda gerçekleşir. Eğlenceli gerçek: Vegas’ta yaklaşık 160.000 otel odası ve her yıl yaklaşık 180.000 katılımcı gelmektedir.

Bu rakamları beklediğiniz gibi, oteller hızlı bir şekilde dolar ve kongre merkezine giden yollar o hafta oldukça kalabalıklaşır. Neyse ki, CTA (gösteriye katılan şirket) Kongre Merkezi’nden şeritteki hemen hemen tüm büyük otellere ücretsiz servisler sunuyor.

CES 2020’ye hangi şirketler katılıyor?

Bu yılki büyük haber (teorik olarak), Apple’ın CES’i on yıllardır ilk kez katılmasıdır. Marka, önemli ürünleri ortaya çıkarmak için kendi etkinliklerinde sunduğu için, CES fuarın da sunmadı.

Bunun ötesinde, teyit edilen katılımcılar arasında Amazon, Canon, Facebook, Intel, LG, Lenovo, Microsoft, MSI, Nikon, Samsung, Sony ve daha fazlası var.

Kuşkusuz, herkes yeni ürünler göstermek için orada değil. Şirketlerin adil çoğunluğu iş için oradayken, diğerleri yeni bir şeyden ziyade geri bildirim toplamak ve var olmak için oradalar. Bununla birlikte, bu yıl neredeyse her kategoride yüzlerce yeni ürün çıkacak.

Daha fazla oku:

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu