Haberler

Epic Games, SuperAwesome Şirketini Satın Aldı!

Epic Games, “kidtech” pazarında uzmanlaşmış bir ekip olan SuperAwesome şirketini satın aldığını duyurdu. İki ekip, interneti çocuklar için daha güvenli hale getirmek için güçlerini birleştirdi. SuperAwesome, genç izleyiciler için daha güvenli dijital deneyimler oluşturmak için araçlar geliştirir. İki ekipte, çocuklar için çok çeşitli güvenli hizmetler oluşturmak için çalışacak.

SuperAwesome Kids Web Services (KWS) platformu, geliştiricilerin her yaştan kullanıcı için deneyimler oluşturmasına olanak tanıyan bir ebeveyn yönetim araç setidir. Şirketin ürünleri ve hizmetleri GDPR ile uyumludur ve KidSAFE ve ESRB COPPA Safe programları aracılığıyla onaylanmıştır. Ekibin çözümleri arasında, çocuklar için güvenli para kazanma olanağı da sunulmaktadır.

Araçları, güvenli dijital etkileşim için LEGO, NBC Universal ve Hasbro dahil olmak üzere 300’den fazla marka tarafından kullanılıyor.

“Her zamankinden daha fazla sayıda çocuk, çevrimiçi etkileşimde bulunuyor ve şimdi güvenliklerini ikiye katlama zamanı. SuperAwesome, çocuklara daha iyi online içerik oluşturmak için birlikte çalışmak istediği şirkettir. Yetenekli SuperAwesome ekibiyle birlikte, geleceğe yatırım yapmaktan heyecan duyuyoruz “dedi. Epic Games’in kurucusu ve CEO’su Tim Sweeney.

Şirket hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Okumaya devam et:

Etiketler
CADEM DIGITAL, sizi 3DEXPERIENCE GÜNÜ’ne davet ediyor!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu