3DHaberlerVFX
Trend

Houdini için Dijital Varlıklar indirin

Orbolt adında harika bir platform duydun mu? Houdini için dijital varlıklar indirerek, projelerinizde zaman kazanmanızı sağlayabilir.

Houdini için karakterler, animasyonlar, görsel efektler ve daha fazlası yani kısacası Houdini için Dijital Varlıklar Orbolt da bulunabilir.

Animasyonlar ve görsel efektler oluşturmak için güzel bir yol sunan Side Effects tarafından oluşturulmuş bir sanal markettir. Orbolt varlıklarını ( karakterler, animasyonlar, görsel efektler vb.) tamamen istediğiniz gibi özelleştirilebilir, canlandırabilir ve yeniden oluşturabilirsiniz.

Platformda tamamen özelleştirilebilir bir dizi 3D özellik bulunur. Tam donanımlı aksesuarlar, renderlamaya hazır görsel efektler, canlandırılabilir karakterler, oyun varlıkları ve daha fazlası.

En iyi şey, bu varlıkları Maya, Unity 3D, Unreal Engine, Cinema 4D ve daha fazla platformda, Houdini Engine eklentisi ile kullanılabilmesidir.

Resmi sayfayı ziyaret ederek daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca, Houdini nedir? Ne işe yarar? kapsamlı genel bakışını buradan okuyun.

Daha fazla oku:

Etiketler
Online Eğitime Özel Masaüstü Bilgisayar Kampanyası

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu