DonanımHaberler
Trend

OnePlus Concept One akıllı telefonun görünmez arka kameraları var

OnePlus Concept One akkıllı telefonun arka kameraları bir görünür bir görünmez.

CES 2020‘de OnePlus Concept One akıllı telefonunu göreceğimizi zaten biliyorduk ve şimdi açıklanan asıl gizli özelliğinin ne olacağını biliyoruz. Gizli arka kameralar.

Çinli telefon üreticisi, yeni teknolojinin tanıtım videosunu yayınlamak için 7 Ocak’ta Las Vegas’taki büyük gösterisini Twitter’dan yaptı.

Wired’e göre, OnePlus Concept One elektro kromik cam kullanıyor. Bu, elektronik olarak renklendirilebilir bir camdır ve arka kamera lenslerini ahizenin arkasındaki camın arka tarafına gizleyerek, üçlü sensörleri yalnızca kullanımdayken ortaya çıkarabilir.

OnePlus, bir kaç kez daha yüksek kaliteli otomobil üreticisi McLaren ile, ikinci aracın bazı parçalarında bulunan camı kullanmak için, bir kez daha ortaklık kurdu.

Önce akıllı telefon

Kameralar görünümden kaybolacak olsa da, cam tamamen opak olmaktan ziyade saydamdan yarı saydam hale geçerken hafif bir anahattı görebilirsiniz.

OnePlus 7 Pro , Oppo Find X ve Xiaomi Mi Mix 3’te görüldüğü gibi, bu teknoloji özelliğini bir akıllı telefonda ilk kez görüyoruz, telefonlar daha önce açılır mekanizmalar veya kaydırıcılar aracılığıyla kameralarını gizleyebiliyordu.

OnePlus Concept One’ın başka yeni özelliklere sahip olup olmayacağı belli değil, ancak bilmeniz gereken her şeyi size sunmak için takipte kalacağız.

Tüm son teknoloji haberlerini ve lansmanlarını sunmak için CES 2020’yi takip ediyoruz.

8K TV ‘lerden katlanabilir ekranlara, yeni telefonlardan dizüstü bilgisayarlara kadar her şeyin incelemesi için CES 2020 kapsamının tamamını inceleyin.

Daha fazla oku:

Etiketler
Online Eğitime Özel Masaüstü Bilgisayar Kampanyası

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu