HaberlerSosyal Medya
Trend

Snapchat ve Facebook’dan Anneler Günü İçin Artırılmış Gerçeklik

Anneler Günü’nde annene nasıl hissettiğini ifade etmek için yardıma ihtiyacın olursa, Snapchat ve Facebook Messenger arttırılmış gerçeklik yardımı ile burada.

Pazar günü, Snapchat, kullanıcıların materyalleri için fotoğraf veya video mesajı oluşturmalarına yardımcı olmak için Anneler Günü temalı birkaç AR Lens sunacak. Standart bir “Mutlu Anneler Günü” mesajı, daha eğlenceli bir “Süper Anne” Lens ve basit bir “Teşekkürler Anne” seçeneği var.

Ek olarak, Snapchat, kullanıcıların anneleri hakkında nasıl hissettiği ni sağlayacak olan metinler “Annem” Lens Challenge’ı piyasaya sürecek.

10 Mayıs’tan başlayarak ve Anneler Günü’nden devam ederek, kullanıcılar mesajı anneleri ve arkadaşlarıyla paylaşabilir veya mesajı genel Snapchat kamuoyuna yayınlanmak üzere seçebilecekleri “Annem” Mücadelesi Hikayesine gönderebilirler.

Snapchat ile “Annem” Objektif Yarışması ve Facebook Messenger aracılığıyla bir Anneler Günü selamı sizi bekliyor.

Sabırsız Snapchat kullanıcıları aşağıdaki Snapcode’u tarayarak bu deneyimi önizleyebilir veya bunu bir mobil cihazda okuyorsanız, Lens’i uygulamada açmak için bu Snapchat bağlantısını tıklayabilirsiniz.

Snapchat Annel günü
Snap aracılığıyla görüntü

Snapchat’ın YouTube ve Instagram’da yol açtığı viral zorluklara etkili bir şekilde cevap veren Lens Challenges’e (Anneler Günü baskısı dahil), uygulamanın Kamera ekranındaki gülen yüz simgesiyle işaretlenmiş olan Lens Explorer’dan erişilebilir.

Snapchat’ta “değilseniz”, Facebook Messenger artırılmış gerçeklik alternatifini kullanabilirsiniz. Uygulamanın kamerası zaten kullanıcılara sunulan “Mutlu Anneler Günü” kamera efektine sahip.

Arttırılmış gerçeklik, ana akımı evlat edinme yolunda ivme kazanmaya devam ettikçe, bunun gibi deneyimlerin normların dışında olması beklenecektir. Bu AR etkileri tamamen tebrik kartlarını destekleyecek mi? Zaman gösterecek.

İlginizi çekebilecek diğer yayınlarımız:

Etiketler
Online Eğitime Özel Masaüstü Bilgisayar Kampanyası

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu