Haberlerİlham Alın
Trend

Çin’de 2020 Disney Film Posterleri Büyüledi.

Çin’de 2020 Disney film posterleri büyüledi çünkü, Çin’de ikinci yeni yıl kutlamalarında Disney filmlerinden esinlenilen, büyülü sanatsal posterler yayınlandı. Film posterlerine sanatsal makyajlar yapıldı. Disney’in Çin Yeni Yılı için yaptığı poster tasarımları, görenleri büyüledi.

İkinci yeni yıl kutlamaları sırasında, Disney, Çin Yeni Yılı kutlamaları için bir dizi büyülü poster tasarımı yayınladı. Çin sosyal medya sitesi Weibo‘ya yüklenen sanatsal posterler, Disney’in 2020’de gösterime girecek filmlerini kutluyor.

Disney’in 2020 yılı için çok çeşitli film portföyü var. Mulan’ın Çin ortamından farklı bir macerasını hayal etmek tam olarak zor olmasa da, Çin’in Marvel’in Kara Dul’u veya Süper Kahraman korku filmi yada Yeni Mutantlar filminin resimlerini yayınlamak Disney için bir fırsat gibi görünüyor.

Çin’de 2020 Disney Film Posterleri Büyüledi
(Resim kaynağı: Disney)

Posterler, rüya gibi bir estetik oluşturmak için film temaları ile birlikte çalışan havai fişek ve ayın yanı sıra, fenerler ve çiçekler gibi geleneksel Çin kültürünün unsurlarını içerir.

Sanat eserlerinin çoğu, stillerin birleşimi gibi görünüyor. Free Guy’ın bir bilim kurgu kenarı var, Nil nehrinin Ölüm görseli belirgin bir şekilde Mısırlı, ancak Çin’den ilham alan dumanın girdabına bağlı.

Çin’de 2020 Disney Film Posterleri Büyüledi
(Resim kaynağı: Disney)

West Side Story karakterleri geleneksel Çin elbisesiyle giydirilmiş ve 1950’lerin New York şehrinin sokaklarından ilham alınarak yaratılmıştır. Ayrıca 2019’da çıkan Oyuncak Hikayesi 4 tasarımını da buraya dahil etmek zorunda kaldık.

Bu muhtemelen hayal edilmesi en zor olanıydı, ancak Woody, Jessie ve Hamm’i kutlamak için giyinmiş olanları görmek gerçek bir ziyafet. Domuzun Çin’deki şansı temsil ettiği göz önüne alındığında, domuzun posterin merkezinde olması şaşırtıcı değil.

Çin’de 2020 Disney Film Posterleri Büyüledi
(Resim kaynağı: Disney)

Bütün bunlar bizi bu yılki filmler için çok heyecanlandırdı.

Daha fazla oku:

Etiketler
Online Eğitime Özel Masaüstü Bilgisayar Kampanyası

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu