Oyun Haberleri
Trend

2020’nin En iyi oyunları

Kentucky Route Zero: TV Sürümü

2020 en iyi oyunları Kentucky Route Zero: TV Edition
2020 en iyi oyunları listesi. Kentucky Route Zero: TV Edition

Platformlar : Xbox One, PS4, Nintendo Switch
Çıkış tarihi : 28 Ocak 2020 | Yaratıcısı: Cardboard Computer

Cardboard Computer’ın işaret ve tıklama macerası, bir dizi farklı eylemden oluşuyor, ilk 2013’te piyasaya sürülüyor. Şimdi, beşinci ve son eylem, PC’de piyasaya sürüldüğünden beri ilk kez konsollarda atmosferik anlatı yolculuğunu görecek olan TV sürümünün yakında çıkacak olmasıyla nihayet ortaya çıkıyor.

Kentucky’nin gizli otoyollarında yer alan, yol boyunca yollarda seyahat eden birçok farklı insanla karşılaşıyorsunuz. Güzel yazılmış ve benzersiz bir şekilde stilize edilmiş Kentucky Route Zero, sizi garip ve dokunaklı bir yolculuğa çıkarıyor. Eşsiz hikaye anlatımını henüz deneyimlemediyseniz, TV sürümü bunu denemek için mükemmel bir fırsat. Pişman olmayacaksın.

En iyi oyunlar 2020

Zombie Army 4: Dead War

2020 en iyi oyunu Zombie Army 4: Dead War
2020 en iyi oyun listesi. Zombie Army 4: Dead War (resim kaynağı: Rebellion)

Platformlar: PS4, Xbox One, PC
Çıkış tarihi : 4 Şubat 2020 | Yaratıcısı: Rebellion

İsyan, Zombie Army 4: Dead War’un yakında çıkmasıyla ölümsüz kalabalık festivalini geri getiriyor. Evet, Sniper Elite’in arkasındaki insanlar, zombileştirilmiş bir Hitler ve onun ölümsüz ordusunu ele geçirdiğini gören başka bir bağımsız sniper’a teslim ediyorlar.

Zombi oyunu sevenler için harika bir seçenek olarak, genişletilmiş kalabalık modu, yükseltilmiş kill-cam ve gelişmiş yakın dövüş savaşını içeriyor. Bir kez daha alternatif ve ölümsüz bir tarihe geçtikten sonra, bu zombi oyunu sizde alışkanlık yaratacak.

En iyi oyunlar 2020

Ori and the Will of the Wisps

2020 nin en iyi oyun listesi Ori and the Will of the Wisps
2020 nin en iyi oyun listesi. Ori and the Will of the Wisps (Resim kaynağı: Microsoft)

Platformlar: PC, Xbox One
Çıkış tarihi: 11 Mart 2020 | Yaratıcısı: Microsoft

Ori ve Kör Orman, muhteşem, elle boyanmış arka planlara, etkileyici bir hikayeye ve zorlu 2D platformlara sahip olan kesinlikle büyüleyici bir oyundur. Ori, bizi Ori’nin güzel ama hain dünyasına geri götürüyor ve yemyeşil Nibel ormanındaki yeni bölgeleri ve yaratıkları gösteriyor.

Ayrıntılar hala puslu, ancak Ori, türlerinin bir miktar felaketle silinmiş gibi göründüğü mor tüylü bir baykuşla birlikte çalışacak gibi görünüyor.

En iyi oyunlar 2020

Animal Crossing: New Horizons

2020'nin en iyi oyun listesi. Animal Crossing: New Horizons
2020’nin en iyi oyun listesi. Animal Crossing: New Horizons (Resim Kaynağı: Nintendo)

Platformlar: Nintendo Switch
Çıkış tarihi: 20 Mart 2020 | Yaratıcısı: Nintendo

Nintendo, 2020’de Switch’e geçiş yapmak için ayarlanan Animal Crossing: New Horizons adıyla yeni bir macera duyurduklarında tüm dualarımızı yanıtladı. Ve oyun harika görünüyor. Issız bir tropik adada yer alan Nook Inc Getaway paketini alıp en iyi uzun süreli tatile gitmek için bir uçaktasınız. Animal Crossing dünyasına gelen pek çok yeni özellik ile Tom Nook ve Isabelle ile tekrar bir araya gelmek için sabırsızlanıyoruz.

En iyi oyunlar 2020

Doom Eternal

2020 en iyi oyunları. Doom eternal
2020 en iyi oyunları. Doom eternal (Resim kaynağı: Bethesda)

Platformlar: PC, PS4, Xbox One, Anahtar
Çıkış tarihi: 20 Mart 2020 | Yaratıcısı: Bethesda

Tabii ki Doom eternal da, 2016 yılında yeniden doğan Doom dan daha fazlası var. Sadece FPS tecrübesi için büyülü bir geri dönüş değil, aynı zamanda oyunun çağdaş oyun tasarımı ve hoşgörülü hikaye anlatımına karşı klostrofobik koridorunda taze bir nefes.

Doom Eternal, Cehennemin dehşetini Terra’ya getirecek ve Doomguy bundan memnun olmayacak. Yeraltı dünyasının şeytanları için, parmaklarınızı başka bir destansı savaşa hazırlayın.

En iyi oyunlar 2020

Persona 5 Royal

2020 en iyi oyun listesi. Persona 5 Royal
2020 en iyi oyun listesi. Persona 5 Royal (Resim kaynağı: Atlus)

Platformlar : PS4
Çıkış tarihi : 31 Mart 2020 | Yaratıcısı: Atlus

Phantom Hırsızları, Persona 5’in gelişmiş bir baskısı gibi bol miktarda ekstra içeriğe sahip bir başka Persona turu için tüm hızıyla geri dönüyor. Royal için, yepyeni bir dönem, yeni bir alan, yeni karakterler ve ek bir hikaye ile tanıtıldı. İlk seferinde mükemmel maceraya atılmaktan uzaklaştıysanız, Şu an oyuna dalış yapmak için mükemmel bir bahaneniz var. Ayrıca kalbinizin tekrar Phantom Hırsızları tarafından çalınması için iyi bir neden.

2020’nin en iyi oyunları

Half-Life: Alyx

2020 en iyi oyun listesi. Half-Life: Alyx
2020 en iyi oyun listesi. Half-Life: Alyx (Resim kaynağı: Valve Software)

Platformlar : PC
Çıkış tarihi: Mart 2020 | Yaratıcısı: Valve Software

Evet bu doğru. 2020’de yeni bir Half-Life oyunu çıkıyor. Valve’in bu kez Half Life’ı VR dünyasına götürüyor. Half-Life ve Half-Life 2 olayları arasında yer alan Alyx Vance olarak oynayacaksınız, bu da insanlığın kaderinin omuzlarında olmasına neden olacak.

Büyüyen bir direncin bir parçası olarak, yabancı bir ırkı denemeli ve insanlığı canlı tutmalısınız. Valve, “bulmaca çözme, derin çevresel etkileşimler ve içsel mücadele” içereceğini açıkladı.

2020’nin en iyi oyunları

Resident Evil 3 Remake

2020'nin en iyi oyun listesi.Resident Evil 3 Remake
2020’nin en iyi oyun listesi.Resident Evil 3 Remake (Resim kaynağı: Capcom)

Platformlar: PC, PS4, Xbox One
Çıkış tarihi: 3 Nisan 2020 | Yaratıcısı: CAPCOM

Evet, Capcom, resmi olarak Resident Evil 3’ün bir versiyonunu yayınladı. Jill Valentine ve Carlos Oliveria ile bizi yeniden bir araya getirecek. Ve korkunç kötü adam yine Nemesis. Resident Evil 2 Remake en son çıkan sürümlerden biriydi. 1999 orjinal sürümüne bir göz atmak çok güzel olacak. Yakın tarihli bir State oyununda ortaya çıktığında, 3’ün çok oyunculu spin-off’u önyüklemeye dahil edeceği açıklandı.

2020’nin en iyi oyunları

Final Fantasy 7 Remake

2020'nin en iyi oyunları - Final Fantasy 7 Remake
2020’nin en iyi oyunları. Final Fantasy 7 Remake (Resim kaynağı: Square Enix)

Platformlar: PS4 (Zamanlanmış özel)
Çıkış tarihi: 10 Nisan 2020 | Yaratıcısı: Square Enix

Hayranları, modern RPG Final Fantasy 7’nin şık modern görsellerle yeniden üretilmesi için sabırsızlanıyorlardı ve Square-Enix sonunda Cloud Strife’nin büyük geri dönüşüne karar verdi.

O zamandan beri, Final Fantasy 7 Remake hakkında çok şey öğrendik, Final Fantasy 15 ile aynı türde aksiyon ve gerçek zamanlı mücadele sunuyor.

2020’nin en iyi oyunları

Gelecekte yolumuza çıkan daha fazla oyun sürümü için sayfa 3’e geçin.

Önceki sayfa 1 2 3Sonraki sayfa
Etiketler
Online Eğitime Özel Masaüstü Bilgisayar Kampanyası

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu