Oyun Haberleri
Trend

2020’nin En iyi oyunları

İşte PS4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC’de 2020 ve sonrası için gelecek en heyecan verici oyunlar.

Spiritfarer

2020'nin en iyi oyunları ve ötesi Spiritfarer
2020’nin en iyi oyunları. Spiritfarer (Resim kaynağı: Thunder Lotus Games)

Platformlar : PC, Xbox One, PS4, Nintendo Anahtarı
Çıkış tarihi : ilerleyen tarihlerde belli olacak | Yaratıcısı: Thunder Lotus Games

Thunder Lotus, Spiritfarer’ı “ölmeyle ilgili rahat bir yönetim” olarak tanımlıyor ve bu dikkatinizi çekmek için yeterli değilse, muhteşem sanat tarzına daha da fazla güvenebilirsiniz.

Onları öbür dünyaya bırakmadan önce arkadaş olan ve ruhları önemseyen bir feribot şefi Stella olarak oynuyorsun. Hareketli ve nazik oyun, çok umut verici geliyor ve zaten 2020’nin en ilginç indie oyunlarından biri olacak gibi görünüyor.

En iyi oyunlar 2020

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2

2020'nin en iyi oyunları ve ötesi Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2
2020’nin en iyi oyunları. Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 (Resim kaynağı: Paradox Interactive)

Platformlar : PC, Xbox One, PS4
Çıkış tarihi : ilerleyen tarihlerde belli olacak | Yaratıcısı: Paradox Interactive

İlk Vampire Masquerade: Bloodlines’ın 2004’te piyasaya sürülmesinden sonra, o zamandan beri hiçbir oyun bu RPG’ye yaklaşamadı. Neyse ki, Hardsuit Labs ve Paradox Interactive, Seattle’daki kan emiciler dünyasına atılan bir vampir olarak bizi sürükleyici bir rol yapma deneyimine götürmeyi vaat eden bir devam filmi ile geri dönüyor.

Yeni bir vampir olarak, kendinizi rakip vampir grupları arasında Kan ticaret savaşına kapılmış bulacaksınız. Diyalog seçenekleri, yapılacak ittifaklar ve yapılacak seçimlerle, Bloodlines 2, geride kalan ilk oyunun boşluğunu doldurmak için şekilleniyor gibi görünüyor.

En iyi oyunlar 2020

Eastward

2020'nin en iyi oyunları. Eastward
2020’nin en iyi oyunları. Eastward (Resim Kaynağı: Pixpil Games)

Platformlar : PC, Nintendo Anahtarı
Çıkış tarihi : ilerleyen tarihlerde belli olacak | Yaratıcısı: Pixpil Games

Pikselleri, büyüleyici bir sanat tarzıyla sarılmış olan Eastward’ın, kıyamet sonrası ortamı 90’ların Japon animasyonundan ilham alıyor. Yıkılmış bir dünyada, Pixpil Studios çift karakterli RPG, John’un rehberlik etmesi gereken gizemli bir kız olan Sam ile tanışan John adında bir kazıcı olarak oynadığını görür.

Birlikte, duygusal bir yolculuk sırasında tehlikelerle dolu çürüyen şehirlerde yol alırlar. Yol boyunca, bulmacaları çözecek ve her türlü garip yaratıklarla ve bu ölmekte olan dünyada hala kalan insanlarla karşılaşacaksınız. Retro pikselli sanat tarzı çok çekici ve hikayeyi Eastward’ın ortamını çevreleyen birçok gizemle, ilginç bir sürüm yapması bekleniyor.

En iyi oyunlar 2020

Boyfriend Dungeon

2020'nin en iyi oyunları. Boyfriend Dungeon
2020’nin en iyi oyunları. Boyfriend Dungeon (Resim Kaynağı: Kitfox Game)

Platformlar : PC, Nintendo Anahtarı
Çıkış tarihi : ilerleyen tarihlerde belli olacak | Yaratıcısı: Kitfox Game

Kitfox Game tarafından yaratılan Boyfriend Dungeon, silahlarınızı çıkarmanıza izin veriyor. Bunu düşünürseniz, yakın çevrelerde yan yana savaşmak ve romantikleştirmek için mükemmel bir ortam. “Dun” daki yaratıklarla savaşmak için bir iş alıyorsunuz ve burada silahlarınızın değişebilceğini keşfediyorsunuz.

Kazandığınız herhangi bir para, silahınızı romantik maceralara çıkarmak için kullanılabilir ve canavar istilalarını temizlemek için birlikte savaşırken bağınız büyür. Karakterler ve romantizm içeren kapsamlı bir diziyle, şimdiye kadar en çok beklemeye değer indie sürümlerinden birine benziyor.

En iyi oyunlar 2020

12 Minutes

2020 en iyi oyun listesi. 12-minutes
2020 en iyi oyun listesi. 12-minutes (Resim kaynağı: Nomada)

Platformlar: PC, Xbox One
Çıkış tarihi: ilerleyen tarihlerde belli olacak | Yaratıcısı: Nomada

Nomada’nın interaktif gerilim filmi 12 Dakika, E3 2019’da bir fragman çıkardığından beri kesinlikle radarımızda. 12 dakikalık bir zaman diliminde sıkışmış bir koca olarak oynuyorsun. Bir polis memuru evinize girdiğinde ve karınızı cinayetle suçladığında, karınızla romantik bir akşam hızla kabusa dönüşür. 

Aniden her şeyin gelişmesinden önceki ana dönersiniz ve zaman döngüsünde ilerlerken, kaderinizi değiştirmek ve döngüyü bir kez ve herkes için kırmak için çalışmanız gerekir. The Shining, Memento ve Rear Window’dan ilham alarak, 2020’de dört gözle beklediğimiz en ilginç indie oyunlarından biri.

En iyi oyunlar 2020

Skull and Bones – Kafatası ve kemikler

Skull and Bones
Skull and Bones (Resim Kaynağı: Ubisoft)

Platformlar: PC, Xbox One, PS4
Çıkış tarihi: ilerleyen tarihlerde belli olacak | Yaratıcısı: Ubisoft

Sea of ​​Thieves, tek açık dünya korsan oyunu değil tabi ki, Ubisoft’un Skull and Bones’ıda bu yıl açık denizlerde korsan savaşlarına çok daha gerçekçi bir şekilde giriyor.

Skull and Bones, Assassinler olmadan Assassin’s Creed Black Flag’dir, çünkü Black Flag’in arkasındaki aynı ekibin çoğu tarafından geliştirilmektedir ve Hint Okyanusu’ndaki 18. yüzyıl sularını kontrol etmek için çalışırken, kapsamlı bir haz vaat etmektedir. Ayrıca, tüm top ateşinin ortasında, derinlerde gizlenen korkunç bir krakenin muazzam dokunaçları gibi doğaüstü unsurlarda olacak.

En iyi oyunlar 2020

Gods & Monsters

2020'nin en iyi oyunları. Gods-Monsters
2020’nin en iyi oyunları. Gods-Monsters. (Resim kaynağı: Ubisoft)

Platformlar : PC, Xbox One, PS4
Çıkış tarihi : ilerleyen tarihlerde belli olacak | Yaratıcısı: Ubisoft

Assassin’s Creed Odyssey’nin arkasındaki ekip ufukta yeni bir oyun olduğunu duyurduğunda hepimizi şaşırttı. Ubisoft’un Tanrıları ve Canavarları, efsanelerden ilham alan ressam bir tarza sahip mitolojik bir hikaye kitabı macerası olarak tanımlanır.

Başlangıçta 2020’de bir Şubat sürümü için ayarlanan oyun o zamandan beri geri itildi, ancak şu ana kadar gördüğümüz oyundan, ilk sinema fragmanı kesinlikle dikkatleri çekiyor. Dahası, fantezi ortamının sunduğu her şeyi keşfetmek için sabırsızlanıyorum.

En iyi oyunlar 2020

Sports Story

2020'nin en iyi oyunları Sports-Story
2020’nin en iyi oyunları Sports-Story (Resim kaynağı: Sidebar)

Platformlar : Nintendo Switch
Çıkış tarihi : ilerleyen tarihlerde belli olacak | Yaratıcısı: Sidebar

Sidebar, sporla ilgili başka bir RPG ile geri döndü. Ama hepsi bu kadar değil. Golf Hikayesi gibi, Spor Hikayesi de sağlıklı bir spor dozunun yanı sıra çeşitli farklı parlaklıklara ulaşmanızı sağlar.

Zindanları keşfedebilir, balık tutmaya gidebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Yine de sadece golf oynamak yerine tenis, hokey, futbol ve beyzbol gibi her türlü farklı sporu oynayabilirsiniz. Çok sayıda eğlenceli sportif aktivite ve macera dolu spor hikayesi, eğlenceli gibi görünüyor.

En iyi oyunlar 2020

Everwild

2020'nin en iyi oyunları. Everwild
2020’nin en iyi oyunları. Everwild (Resim kaynağı: Rare)

Platformlar : Xbox One, PC
Çıkış tarihi : ilerleyen tarihlerde belli olacak | Yaratıcısı: Rare

Everwild, harika sanat tarzı ve büyüleyici dünyası sayesinde dikkatimizi çeken Xbox One için özel olarak Rare’den yeni bir seri. Bu yeni macera hakkında henüz çok şey bilmiyoruz, ama onu çevreleyen gizem onu ​​daha da cazip hale getiriyor.

“Doğal ve büyülü bir dünyada” yer alan Everwild, bizi unutulmaz bir deneyime götürmeyi vaat ediyor. Everwild X019 ile çıkış yapan fragman, kesinlikle dikkatleri üzerine çekiyor. Everwild’in dünyası ve içinde yaşayan birçok canlı hakkında daha fazla bilgi edinmek için sabırsızlanıyoruz.

En iyi oyunlar 2020

Beyond a Steel Sky

2020'nin en iyi oyunları. Beyond a Steel Sky
2020’nin en iyi oyunları. Beyond a Steel Sky (Resim kaynağı: Revolution Software)

Platformlar : Apple Arcade, PC, Xbox One, PS4
Çıkış tarihi : ilerleyen tarihlerde belli olacak | Yaratıcısı: Beyond a Steel Sky

Revolution Software’in cyberpunk macerası, Broken Sword yaratıcısı Charles Cecil ve çizgi roman sanatçısı Dave Gibbons’ı 1994 orijinal point-and-click klasiği Beneath a Steel Sky’ın devamı için yeniden bir araya getiriyor. Şimdi Çelik Gökyüzünün Ötesine giden takip, kaçırılan bir çocuğu aramak için yola çıkan Robert Foster olarak bir kez daha oynadığını göreceksiniz.

Arama yaparken kendinizi hala savaşlarla yıkılmış bir dünyada duran son büyük şehirlerden biri olan Union City’de bulacaksınız. Ancak Union City ilk göründüğü gibi değil. İnsanlar sürekli gözetim altındadır ve yapay zeka tarafından kontrol edilmektedir. Esprili bir siberpunk gerilim filmi olarak tanımlanan Beyond a Steel Sky, bize ilgi çekici bulmacalar sunan ve eylemlerinize ve seçimlerinize tepki veren bir dünyaya göndermeyi vaat ediyor.

En iyi oyunlar 2020

Microsoft Flight Simulator

Microsoft Flight Simulator
Microsoft Flight Simulator (Resim kaynağı: Microsoft)

Platformlar: PC, Xbox One
Çıkış tarihi : ilerleyen tarihlerde belli olacak | Yaratıcısı: Microsoft

Microsoft’un uzun süren uçuş simülatörü 2020’de büyük bir dönüş yapıyor. Aslında, oyundaki uçuşlardan alınan görüntüleri izlerseniz, gerçek hayatta bir uçuş izlemediğinize inanmak zor. Manzara etkileyici bir şekilde gerçekçi görünüyor ve dünyamızı inanılmaz detaylarda yakalıyor. Her türlü farklı uçağın pilotluğunu yapabilir ve dünyanın herhangi bir yerine bir uçuş yolu belirleyebilirsiniz. Gerçekten yeni nesil uçuş simülatörleri ve her zamankinden daha iyi olacak gibi görünüyor.

Daha fazla oku:

Önceki sayfa 1 2 3
Etiketler
Online Eğitime Özel Masaüstü Bilgisayar Kampanyası

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu