Oyun Motorları

ArmorPaint 0.7 Kullanımda

Açık kaynaklı doku paketi olan ArmorPaint ‘in en son sürümü artık kullanılabilir durumda.

ArmorPaint, fiziksel tabanlı doku boyaması için tasarlanmış bağımsız bir 3D boyama yazılımıdır. Malzeme ve dokularınızı, 3D modellerinize sürükleyip bırakın ve anında etkileri hakkında geri bildirim alın.

Her şeyden önce, ArmorPaint ‘in yeni sürümüne bazı temel özellikler eklenmiştir. Bunlar: katmanlar ve fırçalarla çalışırken karıştırma modları için destek, OBJ dosyalarını gruplara ayırma yeteneği ve otomatik kaydetme sistemidir.

Güncelleme ayrıca mevcut düğümlerin değiştirilmesine ve tamamen yeni düğüm sistemlerinin eklenmesine izin veren yeni bir eklenti sistemi de sunuyor. Dahası, araç artık doku haritaları oluşturmak için deneysel destek de sunuyor.

Armorpaint hakkında yeni güncellemeleri kaçırmak istemiyorsanız Armory kurucusu Lubos Lenco’yu ve 3DMadMax’i takip ettiğinizden emin olun.

Yeni sürüm, Unreal Engine ve Unity için deneysel yeni canlı bağlantı eklentileri içerir, böylece kullanıcılar ArmorPaint’te bir varlığı düzenleyebilir ve motorlardaki değişiklikleri görebilir.

Unreal engine için Armorpaint ‘i buradan indirebilirsiniz. Unity için ise buradan indirebilirsiniz.

Yeni güncellemesi ile ilgili değişikliklerin tam listesini burada bulabilirsiniz.

Hızlandırılmış GPU

ArmorPaint, tamamen GPU’da çalışacak şekilde sıfırdan tasarlanmıştır. Bu, orta güçlü entegre bir donanımda sorunsuz 4K boyama deneyimi sağlar. Üst düzey bir grafik kartı kullanarak 16K’ya kadar doku boyama işlemini sorunsuz olarak yapabilirsiniz.

Daha fazla oku:

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu