VFX
Trend

After Effects Öğrenmenin 5 harika yolu

After Effects öğrenmenin 5 harika yolu ile 5 harika web sitesinden After Effects’in temellerini öğrenin.

Internette dolaşan gerçekten çok kötü After Effects tutorial’ları var. YouTube’da basit bir arama yaparsanız, çoğunlukla After Effects’in eski sürümlerini kapsayan kötü üretilmiş videolar bulacaksınız. After Effects’in temellerini öğrenmek için iyi bir yer bulmaktan bıktıysanız, bu 5 faydalı kaynağa göz atın. Ayrıca 3DMadMax’i takip etmeyi unutmayın.

Hadi gelin After Effects öğrenmek için bu 5 web sitesine sırası ile bir göz atalım.

1. Video Copilot

After Effects öğrenmenin 5 temel yolu
After Effects Öğrenmenin 5 harika yolu (Resim kaynağı: Video Copilot)

Fiyatı: Ücretsiz

After Effects’in nasıl kullanılacağını öğrenmek ve aynı zamanda eğlenmek istiyorsanız, Video Copilot sizin için en iyi yerdir. Her Video Copilot eğitiminde uzmanlar ve yeni başlayanlar için faydalı ipuçları ve püf noktaları vardır. Video Copilot Temel Eğitimi, After Effects’in tüm temel özellikleriyle hız kazanmanızı sağlayacak şekilde tasarlanmış 10 bölümlük bir seridir ve ücretsizdir.

AE temel eğitiminin ötesine geçtikten sonra, Video Copilot’un web sitesinde bulunan tüm harika eğiticilere göz atmalısınız. Video Copilot bana After Effects’in temellerini öğretti ve eminim size de yardımcı olacaktır.

2. Digital-Tutors

After Effects öğrenmenin 5 temel yolu
After Effects Öğrenmenin 5 harika yolu (Resim kaynağı: Digital-Tutors)

Fiyatı: Aylık 29$

Digital-Tutors, hareketli grafikler ve VFX endüstrisi ile ilgilenenler için harika bir kaynaktır.

Sitenin tüm öğreticileri harika bir şey nasıl oluşturacağınızı öğretir ve becerilerinizi bir sonraki seviyeye taşımaya hazır olduğunuzda, ön üretimden kompozisyona kadar hareketli grafikler ve VFX ile ilgili her türlü konuda öğreticiler vardır. Fiyat biraz yüksek olsa da, After Effects‘te hızlı ustalaşma konusunda ciddiyseniz kesinlikle buna değer.

3. Lynda

After Effects öğrenmenin 5 temel yolu
After Effects Öğrenmenin 5 harika yolu (Resim kaynağı: Lynda)

Fiyatı: Aylık 25$

Lynda, internetteki en büyük profesyonel eğitim koleksiyonuna sahiptir, bu nedenle bu hizmete erişim için ücret almak istemeleri şaşırtıcı değil. Bununla birlikte, Lynda After Effects’in temellerini öğrenmek için bir başka harika kaynak.

Buradaki insanlar ne yaptıklarını biliyorlar. Yavaş öğrenen biriyseniz ya da her adımda sizle yürüyen birisi gibi bir eğitim almak istiyorsanız, Lynda mükemmel bir seçimdir. Ayrıca ücretsiz bir deneme sürümü sunuyorlar, bu nedenle tüm videoları hızlı bir şekilde izlerseniz, 10 günlük ücretsiz deneme süresinde bilmeniz gereken her şeyi öğrenebilirsiniz.

4. PremiumBeat

After Effects eğitimi
(Resim kaynağı: Premium Beat)

Fiyatı: Ücretsiz

Muhtemelen onları harika Royalty Free Müzikleri için zaten biliyorsunuzdur, ancak PremiumBeat, After Effects‘in temellerini öğrenmek için gerçekten harika bir yerdir. YouTube kanallarında AE ustası Mikey Borup tafarından After Effects için oluşturulmuş, özel eğitimleri var.

5. Creative Cow (Yaratıcı inek)

After Effects eğitimi
(Resim kaynağı: Creative Cow)

Creative Cow’un web sitesinin eski olduğunu söylemek, yetersiz bir ifade olabilir. Ancak, eğiticileri, makaleleri ve forumları arasında hareketli grafik tasarımcıları için harika bir kaynaktır. After Effects‘in temellerini öğrenmek istiyorsanız, Adobe After Effects temelleri bölümlerine göz atmanızı şiddetle tavsiye ederim. After Effects ile ilgili bir sorunuz varsa , forumlarına gidin ve muhtemelen cevabı bulacaksınız.

After Effects hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, 3DMadMax ‘i sık sık kontrol ettiğinizden emin olun.

After Effects’in temellerini öğrenmek için başka harika yerler mi biliyor sunuz? Aşağıdaki yorumlar bölümünde paylaşabilirsiniz.

Daha fazla oku:

Etiketler
Online Eğitime Özel Masaüstü Bilgisayar Kampanyası

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu