3DMadMax Dergisi

3D Modelleme, Oyun Motorları ile Oyun Yapımı, Animasyon, Film, Vfx, CGI, Grafik Tasarım, Dijital Sanat, Render Motorları, Donanım, XCAD, VR, Kariyer ipuçları, Tutorial’lar ve daha fazlası çok yakında 3DMadMax de.

Bazen ruh halimize, bulunduğumuz ortama ve havaya göre insan olarak sinirlenir, üzülür, etkilenir ve seviniriz.

Etkileyici ve yaratıcı tasarımların ve sonuçların ortaya çıkabilmesi için bazen özel hayatınızdan ve zamanınızdan büyük fedakarlıklar göstermemiz gerekiyor. Büyük zahmetler ve uğraşlarla ortaya koyduğunuz daha doğrusu yarattığınız çalışmaların, sizi ne kadar mutlu ve tatmin etiğini kelimeler ile anlatmanın mümkün olmadığını, içtenlikle söyleyebilirim.

İşte bu noktada felsefi yaklaşımım, insan olarak bazı şeyleri başardığımızda yakaladığımız hazzı, yaşama sevincimizi ortaya çıkaran bir faktör olarak görürüm.

Mutlu insan, önce kendi kendine mutlu olmayı öğreten ve başaran insandır.

Hayatın her bölümünde tatmin duygusunu yaşamak isteyen insanlar olarak, yapmanız gereken şey; sizi diğerlerinden farklı kılacak şeyin ne olduğunu bulmanızdan geçer.

Bizde size bu konularda yol göstererek aradığınız şeyin bulmasına yardımcı olması amacı ile bu platformu hayata geçirdik.

Umarız, bu zevkli yolculuklara ufka da olsa bir katkımız olur.

Dergimizin dijital versiyonu Ekim ayında hizmetinizde olacaktır.

3DMadMAX

İlginizi çekebilecek bazı yayınlarımız.

Online Eğitime Özel Masaüstü Bilgisayar Kampanyası
Başa dön tuşu