Grafik TasarımTemel İpuçları
Trend

En iyi ücretsiz 66 Photoshop Actions

Saatlerce süren tasarım zamanını sadece tek bir tıklamaya dönüştürmek için ücretsiz Photoshop Actions ‘larını (eylemlerini) kullanın.

en iyi photoshop actions

En iyi ücretsiz Photoshop eylemleri (Actions) istiyorsanız, doğru yere geldiniz. Ama Photoshop eylemleri (Actions) nelerdir? Adobe’nin amiral gemisi görüntü düzenleme yazılımı, saatlerce süren tasarım çalışmalarını tek bir tıklamayla tamamlayan dahili bir programlama diline sahiptir. Photoshop eylemleri, görevleri bir ‘eylem’ olarak kaydeder ve görevi otomatik olarak tamamlamak için gereken adımları tekrarlar. Oldukça havalı bir zaman tasarrufu.

Yalnızca kendi Photoshop eylemlerinizi kaydetmekle kalmaz, aynı zamanda ücretsiz Photoshop eylemlerini de içe aktarabilirsiniz. Bu, size şimdi ve gelecekte çok fazla zaman kazandıran, çok çeşitli parlak yeni efektler uygulama ve bunları öğrenme fırsatı sunar. Projeleriniz her zamankinden daha iyi görünecek.

Önerilen Video: Haftalık Teknoloji Haberleri Kuşağı

Bu listedeki en iyi ücretsiz Photoshop işlemlerini tamamladık, ancak Photoshop beceri setinizi genişletmek için ilham arıyorsanız, fotoğrafçılar, grafik tasarımcıları ve oyun sanatçıları için harika Photoshop eklentileri ve Photoshop fırçalarına da bakmanızda fayda var.

İstediğiniz bölüme, aşağıda ki sayfa numaraları ile geçiş yapabilirsiniz ancak mutlaka bu sayfaya yer işareti koymalısınız.

Hadi harika Photohsop eylemlerini ( Actions ) keşfedelim.

Fotoğraf Filtreleri

1. Deep Matte

Photoshop Actions deep mate
Yoğun mat kaplama paketi

Bu ücretsiz Photoshop eylemi tam olarak adının önerdiği şeyi yapar. Resminize süper güçlü bir mat görünüm kazandırır. Daha hafif bir mat yüzey istiyorsanız, onlar için de basic matte eylemini kullanabilirsiniz, ama biz bunun yoğunluğunu seviyoruz.

Tatil Budur Fırsatı

02.Çift pozlama – Double exposure

en iyi photoshop actions
Birkaç saniye içinde çift pozlama efekti oluşturun

Bu harika ücretsiz Photoshop eylemi, anında profesyonel bir çift pozlama efekti oluşturur. İşlem bittiğinde, kompozisyonunuzu tamamlamak için resminize bir renk tonu veya degrade ekleyebilirsiniz. İndirmeden önce siteye üye olmak zorundasınız (ücretsiz), ancak sitenin birçok harika ücretsiz Photoshop işlemi var, kesinlikle buna değer.

3. Color Pop Photoshop Actions

en iyi photoshop actions
Çalışmanızı başarılı şekilde işlemenin güzel ve kolay bir yolu

Shutter Pulse’dan gelen bu ücretsiz Photoshop eylemiyle, bitmiş fotoğraflara anında renk patlaması verin. 14 Artırıcı Photoshop Eylemleri setinden biri olan, 20 Lightroom ön ayarı ve 20 Photoshop aksiyonunun ücretsiz bir paketinin bir parçası olarak geliyor ve herhangi bir fotoğrafa çok ihtiyaç duyulan bir renk ve özgün kısıtlama özelliğini getirir.

4. Pastel Etkisi

en iyi photoshop actions
Baykuşunuza biraz ışık geliştirme ve renk tonu verin.

Fotoğraflarınıza taze bir soluk vermenin başka bir yolu da, bu 40 pastel efektli Photoshop eylemleridir. Bir düğmeye dokunarak anında ışık geliştirme ve güzel renk tonu sağlarlar ve sıradan çekimleri Instagram efektinden daha değerli bir şeye dönüştürürler.

5. Mistik Işık Photoshop Actions

en iyi photoshop actions

Fotoğraflarınızı Megan Joy’un bu Photoshop eylemi ile dünya çapında bir hava ile paylaşın. Manzaraları büyülü bir mor pus ile besleyecek, eterik bir mor pus ile herhangi bir çekimi canlandıracak ve herhangi bir yere gizemli peri atmosferini verecektir.

06. Anlık Hipster

en iyi photoshop actions
Tek tıklamayla sevdiğiniz modaya uygun efektleri elde edin

Fotoğraflarınıza tek tıklamayla Instagram efekti vermek istediğiniz zamanlar için, Instant Hipster en mükemmel çözümdür. 10 hazır filtre ile birlikte gelir. Amaro, Mayfair, Hudson, Valencia, X-Pro II, Söğüt, Sutro, Hefe, Nashville ve 1977. Böylece saniyeler içinde ihtiyacınız olan retro efektini bulabilirsiniz.

07. Kabus – Nightmare

en iyi photoshop actions
…ve bir daha asla görülmediler

Fotoğraflarınız beğeninize yetecek kadar çirkin değilse, bu ücretsiz işlem biraz daha rahatsız edici hale getirmelidir. Fotoğraflarınıza kolayca karanlık ve unutulmaz bir efekt vermenizi sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Kalıcı olarak tehlikeye sokacağınız izlenimini yaratmak için mükemmeldir.

08. Soğuk Kabus – Cold Nightmare

en iyi photoshop actions

Bu eğlenceli başlıklı eylem, kusursuz masum bir senaryonun fotoğrafını karanlık bir dünyaya dönüştürecek. Bu örnekte, muhtemelen bir hedefe ateş eden okçu, kesinlikle bir insanı öldürmeye çalışan birisinin gözüne bakar hale geliyor. Bazı gölgelerin yapabildikleri şaşırtıcı.

09. Summer Haze Photoshop Actions

en iyi photoshop actions
O yazı tekrar hisset

Resimlerinizi neşelendirmeyi tercih ederseniz, güneşli bir çekim yapın ve bu harika turkuaz pus efekti ile yoğun bir şekilde yazı canlandırın. Doğal ışıkta çekilen dış mekan portreleri bu filtre için en uygunudur.

10. Puslu Öğleden Sonra

en iyi photoshop actions
Puslu Öğleden Sonra Yumuşak Degrade Renk Katmanı Ekler

Dış mekan resimleri için mükemmel olan Puslu Öğleden Sonra eylemi, kesinlikle yumuşak bir degrade renk katmanı oluşturarak kendi adını kanıtlıyor. Bu ücretsiz eylemi siyah beyaz veya renkli görüntülerde kullanabilirsiniz; ayrıca istediğiniz tam olarak görünene kadar degradeyi kolayca ayarlayabilirsiniz.

11. Güneş öpücüğü

en iyi photoshop actions
Sun Kissed, en sert manzarayı bile aydınlatacak ve tonlayacak güce sahip

En çetin manzarayı bile aydınlatacak ve tonlandıracak bu kapsamlı güneş ışığı efektleri koleksiyonu ile herhangi bir görüntüyü aydınlatın. Sadece biraz ılık bir ton ekleyin ve mercek parlaması efektiyle dolu bir batan güneşin içine atın. Hepsi tek tıklama ile hizmetinizde.

12. HDR Action

en iyi photoshop actions
HDR kontrastınızı bu hareketlerle artırın

Bu dört eylem setiyle HDR fotoğrafçılığı ile gelen kontrast eksikliğini giderin; HDR düzeltme; Işık, Normal, Ağır ve Clicker düzenlemelerinin hepsini içerir.

13. Güçlü HDR etkisi

en iyi photoshop actions
Bu ücretsiz HDR filtre ile canlı renk efektleri elde edin

Alternatif olarak, Shutter Pulse’dan gelen bu ücretsiz HDR filtre ile canlı renk efektleri almayı deneyin. Çalışmalarınızda yeterli verimi alıyorsunuz, ancak daha fazla seçenek istiyorsanız, 13 dolara satın alabileceğiniz 30 HDR işleminin bir parçası.

14. Mavi Akşam

en iyi photoshop actions
Mavi Akşam ile çekimlerinize gizemli bir atmosfer katın

Blue Evening photoshop actions ile, çekiminize gizemli bir atmosfer katmanın çeşitli yollarını sunan, Touch of Drama adlı ücretli bir setin ücretsiz bir bileşenidir. Mavi almanın gücü, başlangıç renginize bağlıdır, bu nedenle örneklerin iyi bir seçimini görmek için tıklayın.

15. Alacakaranlık Gecesi

en iyi photoshop actions
Bu Photoshop Actions ile Gece çekimlerinizi alacakaranlık fotoğraflarına dönüştürün

11 eylemden oluşan bu set, gece çekimlerinizi bir renk tonu sunarak ve gökyüzünü aydınlatarak alacakaranlık fotoğraflarına dönüştürür. Efekt, katmanlar kullanılarak oluşturulur, böylece alacakaranlık derecesini, katmanın opaklığını azaltarak, hoş ve esnek hale getirerek ayarlayabilirsiniz.

16. Mor Kontrast

en iyi photoshop actions
Bir parça mor, fotoğraflarınıza çarpıcı bir şekilde dramatik yönlü bir görünüm verebilir

Bu ücretsiz Photoshop işlemi görüntüdeki rengin bir kısmını temizler ve mor bir ton verir. Fotoğraflarınıza dramatik bir şekilde aşağı yönlü bir görünüm vermek için iyi bir yol.

17. Bella

Pembe bir oyuncu ile romantik, nostaljik bir his yaratın

Bu hareket saçınıza ve cildinizde zengin tonlar ortaya çıkaran romantik, nostaljik bir his yaratan pembe alçıyla renkleri yumuşatarak fotoğraflarınıza güzel bir sıcaklık katar.

18. Düğün Seti Photoshop Actions

en iyi photoshop actions
Bu eylemler düğün fotoğraflarını düzeltmek için idealdir

Photoshop eylemleri, çok sayıda çekimle uğraşan düğün fotoğrafçıları için son derece faydalıdır. Burada, özellikle düğün fotoğrafçılığı teması etrafında, otomatik olarak ortak portre efektleri yaratan 11 işlemden oluşan bir dizi elde edersiniz. Set, cilt yumuşatma ve yumuşak filtre efektlerinin yanı sıra siyah ve beyaz dönüşüm içeriyor.

19. Photoshop Color actions

en iyi photoshop actions
İşte kullanışlı bir renk işlem koleksiyonu

Zengin, grenli siyah-beyaz, çamaşır suyu, bypass ve bazı ağır döküm efektleri dahil olmak üzere çok çeşitli renk uygulamaları. Deneme yapmak için harika.

1 2 3 4 5Sonraki sayfa
Etiketler
Online Eğitime Özel Masaüstü Bilgisayar Kampanyası

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu