3D

Texture Malzemeleri indirin – En iyi 40 Texture

Texture indirin. Kişisel ve ticari projelerinizde kullanmak için kullanabileceğiniz yüksek çözünürlüklü, en kaliteli ücretsiz texture ( doku ) görüntüleri.

Texture

3D sanatsal çalışmalarınızda kullanmak için harika ücretsiz dokuların (Texture’ların ) peşindeyseniz, doğru yerdesiniz. Sınırlamaa yok: tüm bu serbest dokular hem kişisel hem de ticari işlerde kullanılabilir. Görüntüleri satamaz, ya da bir bağlantı ya da başka bir yöntemle dağıtamazsınız, ancak bunun dışında hiçbir şey yapmadan ücretsiz olarak gelecekteki projelerinizde çalışmak için özgürsünüz.

Bu pakette pas, kâğıt, her çeşit kumaş, su, çimen, duvar ve daha fazlasını içeren ücretsiz texture’lar ( dokular ) bulacaksınız. Ve hepsi yüksek çözünürlükte ve en yüksek kalitede.

40 ücretsiz Texture buradan indirin

Ücretsiz doku paketinizi almak için aşağıdaki bağlantıya tıklamanız yeterlidir; indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.

Bu harika ücretsiz dokularla yaratmaya başladığınız işi görmek için sabırsızlanıyoruz. Dokularınızı 3D programınızla nasıl kullanacağınız konusunda ilham almak için ilgili derslerimize göz atabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yayınlarımız:

Etiketler
Online Eğitime Özel Masaüstü Bilgisayar Kampanyası

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu