inceleme

Apowersoft Ücretsiz Online Ekran Kayıt Programı incelemesi

Apowersoft ücretsiz online ekran kayıt programı ile kaydet, not ekle, düzenle, dışa aktar.

Kararımız: Zaman sınırı veya çirkin filigran içermeyen, özelliklerle dolu bir ekran kayıt programı, web tarayıcınızda çalıştığı gerçeği onu daha da olağanüstü hale getiriyor. Ayrıca internetten canlı yayın yapmak için İnternetten Canlı Yayın Nasıl Yapılır? (Youtube, Twitch Facebook ve Diğer platformlarda) kılavuzumuza bakmayı unutmayın.

Zaman sınırı yok
Filigran yok
Son derece özelleştirilebilir
Bir tarayıcı eklentisi gerektirir

Apowersoft’un iki ekran kaydedicisi vardır. Burada incelemekte olduğumuz ilki, tarayıcınızda çalışan web tabanlı bir araçtır, diğeri (‘Masaüstü sürümünü indir’ seçeneğini ile erişebilirsiniz) yalnızca sınırlı özellikleri ücretsiz olarak sunulan premium bir uygulamadır. Bir abonelik satın almadığınız sürece deneme sürümünü kullanabilirsiniz.

Apowersoft Ücretsiz Online Ekran Kaydedici, hiçbir zaman sınırlaması veya filigran olmadan tamamen ücretsizdir. Ancak, web tarayıcınızda çalışmasına rağmen, kullanabilmeniz için küçük bir başlatıcı uygulaması indirmeniz ve yüklemeniz gerekir. ‘Kaydı başlat’ı tıklayın ve talimatları izleyin (hem Windows hem de macOS için çalışır).

Size bir kayıt araç çubuğu sunulacak ve ekranınızın merkezi varsayılan olarak seçilecektir. Ekranınızın kaydedilecek kısmını (tam ekran, özel bir alan veya bir mobil cihazla aynı boyutlarda bir alan) seçmek için açılır menüyü kullanabilirsiniz.

Dişli şekilli Ayarlar düğmesi etkileyici bir dizi seçenek sunar. Klavye kısa yollarını, videolarınızın çıkış dizinini, imleç vurgulamasını, kare hızlarını ve çok daha fazlasını özelleştirebilirsiniz. Sadece birkaç masaüstü ekran kayıt programı, web tabanlı araçların yanı sıra çok sayıda özelleştirme seçeneği sunar.

Kaydetmeye hazır olduğunuzda, kırmızı düğmeyi tıklamanız ve geri sayımı beklemeniz yeterlidir. Ekranınızdan veya web kamerasından, ses kartınızdan ses yada mikrofon veya her ikisiyle çekim yapmayı seçebilirsiniz.

Kullanıcı deneyimi

Apowersoft Ücretsiz Online Ekran Kayıt programı
Apowersoft Ücretsiz Online Ekran Kayıt programı kayıt görünümü

Apowersoft Ücretsiz Online Ekran Kayıt programı etkileyicidir. Başlatıcıyı yükledikten sonra kullanımı çok kolay. Varsayılan ayarlardan memnunsanız, tek bir tıklamayla kayda başlayabilirsiniz.

Kayıt yaparken ekrana açıklama ekleyebilirsiniz. Yazılım eğitimleri ve izlenecek yol için idealdir ve bitmiş dosya Vimeo, YouTube, Dropbox veya Google Drive ‘a doğrudan yüklenebilir. Ayrıca video veya GIF dosyası olarak PC’nize veya Mac’inize kaydedebilir veya düzenlemek için Apowersoft’un video düzenleme uygulamasını başlatabilirsiniz.

Oyun kaydetmek için uygun değildir, ancak diğer tüm görevler için Apowersoft Ücretsiz Online Ekran Kaydedici mükemmeldir.

bunları da beğenebilirsin:

Etiketler
Online Eğitime Özel Masaüstü Bilgisayar Kampanyası

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu